• -33%
[e-book] Dziennik
search
  • [e-book] Dziennik

[e-book] Dziennik

35,00 zł
23,45 zł Zniżka 33%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 23,45 zł
Autor
Wiktor G. Mark
Język
polski
Wydawnictwo
Borgis
ISBN
978-83-67036-03-0
Rok wydania
2021
Wydanie
1
Liczba stron
144
Typ publikacji
e-book
Format pliku
ePUB
Ilość

Kim jest główny bohater książki? Czy Marek Popow to psychopata, morderca, szaleniec, skrajny introwertyk? A może wyrafinowany obserwator rzeczywistości, skazany na odbieranie świata każdym porem skóry?

Kim jest Wladimir – mężczyzna w tajemniczy sposób związany z Popowem, ukrywający się w dziwacznych, onirycznych listach o życiu, śmierci i śnieniu na jawie?

Kogo ściga policja próbująca rozwikłać zabójstwo Karola G., szefa firmy produkującej ekskluzywne zegarki? Marka Popowa, a może Igora Kraszewicza, którego opowieść dopełnia ekstatyczną narrację tej książki?

Wielogłosowy, hipnotyczny, zaskakujący – taki jest Dziennik Wiktora G. Marka, przypominający słynny Ogród o rozwidlających się ścieżkach Borgesa. To ogród, w którym wszystko się wikła, przenika, traci jednoznaczność.

Setki pytań, tysiące zazębiających się wątków niczym w barokowej powieści szkatułkowej, skrywającej w sobie kolejne warstwy fabuły… Oto proza wymykająca się definicjom, kryteriom, schematom – tak przedziwna jak ludzka wyobraźnia.

978-83-67036-03-0

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Dziennik (PDF)

Pliki do pobrania (1.28MB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.