• -33%
[e-book] I'm your past
search
  • [e-book] I'm your past

[e-book] I'm your past

37,00 zł
24,79 zł Zniżka 33%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,79 zł
Autor
Weronika Dobrzyniecka
Język
polski
Wydawnictwo
Borgis
ISBN
978-83-66616-49-3
Rok wydania
2020
Wydanie
1
Liczba stron
412
Typ publikacji
e-book
Format pliku
ePUB
Ilość

Simon Rogers to międzynarodowa gwiazda muzyki pop, bożyszcze nastolatek. Jest bogaty, utalentowany i otoczony wielbicielkami. Żadna z nich jednak nie wie, jak wygląda prawdziwe życie charyzmatycznego idola. Uzależnienia, agresja i samotność – oto codzienność muzyka. Jego matka-menedżerka postanawia mu pomóc i zatrudnia młodą lekarz psychiatrę, Marissę Smith, która była skrytą miłością Rogersa. Jednak gwiazda nie ma zamiaru rezygnować z imprez i przygodnego seksu. Czy postanowi zmienić się dla dawnej ukochanej?

Współczesna powieść o tym, że nie zawsze radzimy sobie z emocjami, gdy towarzyszą im sukces, popularność i wymagania stawiane przez innych

Kiedyś jakaś inna sławna osobistość zaśmiała się, że zamiast mówić: „niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto jest bez winy”, powinno się używać zwrotu: „niech pierwszy wstanie ten, kto nie kocha Simona Rogersa”. Mówiąc krócej – Simon Rogers wygrał złoty los na loterii. Był idolem nastolatek na całym świecie, kochały go miliony, słuchał go każdy. Piosenki Rogersa wykupywały wszystkie stacje radiowe, telewizje i czasopisma ścigały się w wywiadach z nim, a jego najnowsze teledyski miały miliardy wyświetleń. […] Można powiedzieć, że Simon Rogers był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, czyż nie?

978-83-66616-49-3

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

I'm Your past (EPUB)

Pliki do pobrania (491.52KB)

I'm Your past (MOBI)

Pliki do pobrania (309.3KB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.