Wiersze dla dzieci, dla dorosłych o miłości...

Irena Ukraińska-Małolepsza - Wiersze dla dzieci, dla dorosłych o miłości...
  • nowość

Autor Irena Ukraińska-Małolepsza
Liczba stron 148
ISBN 978-83-66616-63-9
Oprawa miękka
Format wersja papierowa
Wymiar 14,0x20,5 cm
Rok wydania 2021
Dostępność: duża ilość
Cena: 25,80 zł 25.80
Cena detaliczna: 39,90 zł
ilość szt.
Zyskujesz 25 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Mały tomik wierszy po brzegi wypełniony wielką miłością

Miłość do natury, do świata i do ludzi… – taką właśnie miłością przepełniony jest tomik „Wiersze dla dzieci, dla dorosłych, o miłości do człowieka, do kosmosu, do przyrody” Ireny Ukraińskiej-Małolepszej, w którym znajdują się utwory przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

W zbiorku Ireny Ukraińskiej-Małolepszej znajdują się wiersze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, wspólnie wzywające do uszanowania tego, co najcenniejsze, a zarazem najkruchsze we współczesnych czasach: przyrody i ludzi. Poezja ta woła do nas, abyśmy nie zapomnieli, iż w otaczającym nas świecie są wartości wymagające naszej szczególnej uwagi i troskliwej ochrony – natura i miłość do drugiego człowieka.

Zagłębiając się w utwory przeznaczone dla najmłodszych, wracamy do beztroski dzieciństwa, natomiast czytając wiersze dla dorosłych, przypominamy sobie żar prawdziwej miłości. Dzieje się tak, bowiem słowa Ireny Ukraińskiej-Małolepszej adresowane do dzieci niemal pachną stokrotkami i brzmią śpiewem ptaków, natomiast te kierowane do dorosłych wręcz kipią od zmysłowości i namiętności.

Zapraszamy do lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl