• -33%
  • Nowy
[e-book] Jakub i jego szkolna przygoda
search
  • [e-book] Jakub i jego szkolna przygoda

[e-book] Jakub i jego szkolna przygoda

24,00 zł
16,08 zł Zniżka 33%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 16,08 zł
Autor
Mariola Smolska
Język
polski
Wydawnictwo
Borgis
ISBN
978-83-67642-34-7
Rok wydania
2023
Wydanie
1
Liczba stron
108
Typ publikacji
e-book
Format
ePUB
Ilość

„Jakub i jego szkolna przygoda” Marioli Smolskiej to ciepła, zabawna opowieść o małym chłopcu, który staje u progu wielkiego wyzwania – rozpoczęcia nauki szkolnej.

Pochodzący z ubogiej rodziny Jakub Collinson mieszka wraz z rodzicami i rodzeństwem w małej wiosce Bukon. Jego rodzina pracuje na służbie w majątku państwa Johanson. Do tej pory rodziców chłopca nie było stać na posłanie swych dzieci do szkoły, lecz ich sytuacja materialna poprawiła się na tyle, że ich synowie Jakub i Wladi mogą nareszcie rozpocząć edukację. Zwłaszcza młodszy, Jakub, jest wyjątkowo podekscytowany nadchodzącymi zmianami w jego życiu. Czy w szkole zdobędzie nowych przyjaciół? Czy poradzi sobie z nauką? I czy teraz, gdy jest już dużym chłopcem, nadal będzie go odwiedzał Święty Mikołaj?

„Jakub i jego szkolna przygoda” to druga w dorobku Marioli Smolskiej opowieść o losach małego Jakuba Collinsona. Pierwsza, „List do Świętego Mikołaja”, ukazała się nakładem Wydawnictwa Borgis w 2021 roku.

Notka o Autorce

Mariola Smolska – rocznik 1962, szczęśliwa mężatka, mama trójki wspaniałych dzieci i babcia pięciorga cudownych wnucząt. Wnuki są jej inspiracją dla bajkowej twórczości.

978-83-67642-34-7

Specyficzne kody

Nowy

Pliki do pobrania

Jakub i jego... (EPUB)

Pliki do pobrania (820.09KB)

Jakub i jego... (MOBI)

Pliki do pobrania (245.7KB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.